Vyhledávání

Menu

Kategorie

Kategorie

Barny's SuperCranberry kanadské brusinky SUPER SILNÉ 20 kapslí

270 Kč s DPH
235 Kč bez DPH
Kód: BAR-911
EAN: 621629901235
Dostupnost: Skladem

DPH: 15 %
Značka: BARNY'S
Hmotnost: 70 gramů
Kusů v kartonu: 48 ks

Nejsilnější brusinky na českém trhu.

Když brusinky tak z Kanady, když z Kanady tak od Barny´s. Vyzkoušejte a rychle poznáte rozdíl mezi brusinkami od Barny´s a těmi ostatními.

Význam brusinkového extraktu na zdraví sliznic močových cest je dnes všeobecně znám a doporučován. Barny's SuperCranberry™ představuje v České republice naprostou špičku v oblasti kvality, jedná se tak o nejsilnější brusinky od Barny‘s. SuperCranberry™ kanadské brusinky jsou navíc obohaceny o vit. H (Biotin), který přispívá k udržení normálního stavu sliznic (např. sliznic močového ústrojí).

Nejnovější vědecké poznatky* potvrzují nutnost kvalitního koncentrátu a s tím související minimální efektivní množství PAC (36 mg**), které je nutné užít v denní dávce. Efekt brusinek na močové cesty je závislý na podané dávce, kdy vyšší dávkování (nejméně 72 mg PACBL-DMAC) má i nykthemerální efekt (prodloužený efekt i v době spánku). 

Pro maximální efekt jsme tyto poznatky zohlednili v sedmidenním dávkovacím schématu doplňku stravy SuperCranberry™ EXTRA SILNÉ kanadské brusinky. Maximální aktivita PAC je šest hodin po podání brusinkového koncentrátu, proto jsou denní dávky rozděleny do dvou dávek. Při akutním a náhlém dyskomfortu močové soustavy proto první tři dny užívejte 4 kapsle (90 mg PACBL-DMAC) denně ve dvou dávkách, v dalších dnech potom dvě kapsle denně (45 mg PACBL-DMAC).

Pokud se problémy během prvních dvou dnů nezmírní, vyhledejte péči lékaře. Vyhledejte lékaře ihned, pokud by se objevila horečka, třesavka, bolesti v zádech nebo krev v moči, tedy příznaky onemocnění vyžadující nasazení antibiotik. I léčbu antibiotiky je však vhodné doplnit o užívání SuperCranberry™ kanadské brusinky.

Užívání SuperCranberry™ EXTRA SILNÉ s vitaminem H doporučujeme: 

• zdravé populaci, lidem se zvýšenou potřebou příjmu vitaminu H (biotinu)

• *k udržení normálního stavu sliznic 

• Brusinky přispívají ke zdravému močovému ústrojí 

• Vysoká koncentrace proanthokyanidinů v kapsli 
• Standardizovaný brusinkový extrakt nejvyšší kvality

Složení: 1 kapsle obsahuje: brusinkový extrakt (40:1) 500 mg, hydroxypropylmethylcelulóza, mikrokrystalická celulóza - plnidlo, vitamin H (Biotin) 12 μg (24 % DDD).

ZDROJ VITAMINU H.

Kapsle SuperCranberry™ kanadské brusinky obsahují extrakt CranRichPAC® 4.5 40:1 standardizovaný na minimálně 4,5% obsah proanthokyanidinů (PAC). 500 mg extraktu odpovídá 20 g čerstvých plodů brusinky kanadské – Vaccinium macrocarpon jakostní třídy A, které jsou sklízeny v období s nejvyšší koncentrací pro zdraví blahodárných proanthokyanidinů. Jedna kapsle obsahuje minimálně 125 mg PACEu.Pharm. = 22,5 mg PACBL-DMAC, jedná se tak o nejsilnější brusinky od Barny‘s. SuperCranberry™ kanadské brusinky jsou navíc obohaceny o vit. H (Biotin), který přispívá k udržení normálního stavu sliznic (např. sliznic močového ústrojí), jedná se tak o nejsilnější brusinky od Barny‘s.

Dospělí  užívají  první  tři  dny  2x2  kapsle  denně  (ráno  a  večer). 
Čtvrtý až sedmý den se užívá 2x1 kapsle denně (ráno a večer). Při mírných 
obtížích  užívají  dospělí  2x1  kapsli  denně  (ráno  a  večer).  Při  dlouhodobém 
užívání 1 kapsle denně. Děti od 3 let 1-2 kapsle denně.

SuperCranberry™ EXTRA SILNÉ jsou vhodné po poradě s lékařem i v době těhotenství a kojení, když není možná léčba antibiotiky. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. 

Upozornění:  Ukládejte  mimo  dosah  dětí.  Přípravek  neslouží  jako  náhrada pestré stravy. Uchovávejte v suchu při teplotě do 25°C. 


Hmotnost kapslí: 12,6 g (20 kapslí po 0,63 g). 


Výrobeno v EU ve standardu GMP. Ve farmaceutické kvalitě standardu GMP.

Prodejce: BioPol GN s. r. o., Jakubská 647/2, 110 00 Praha 1

Minimální trvanlivost do konce data uvedeného na dóze a krabičce.

Zdroje dalších informací: Howell  a  kol.  Vliv  dávky  na  antiadhezní  aktivitu  uropatogenní  Escheria  coli v  moči  po  užívání  brusinkového  prášku  standardizovaného  na  obsah  proanthocyanidinů:  multicentrická,  randomizovaná  dvojitě  zaslepená  studie.  BMC Infekční Nemoci 2010, 10:94 
Schválení  Francouzské  Agentury  Zdravotní  Bezpečnosti Potravin - AFSSA, hlášení vztahující se k hodnocení dokladů týkajících se tvrzení „pomáhá ke snížení usazování určitých bakterií E.coli na močových stěnách" pro brusinkový  nektar/koktejl,  3.  prosince  2004,  Afssa  -  Podání  č. 2003-SA - 0214