Vyhledávání

Menu

Kategorie

Kategorie

Barny's Klokan 1+1 ZDARMA 120 kapslí

398 Kč s DPH
346 Kč bez DPH
Kód: BAR-08
EAN: 621629902331
Dostupnost: Na dotaz

DPH: 15 %
Značka: BARNY'S
Hmotnost: 172 gramů

Unikátní a efektivní kombinace 7 složek v jednom přípravku: tři kolageny, vitamin C, glukosamin, chondroitin a kyselina hyaluronová z bezpečného přírodního zdroje.

Klokan™ obsahuje denaturované kolageny v nejvyšší kvalitě zn. Collyss® a Cartidyss® získávané z mořských živočichů a nativní nedenaturovaný kolagen získávaný z kuřecích chrupavek.

ZDROJ VITAMINU C.

Chrupavka je pojivová tkáň, která se skládá z chondrocytů (vlastní buňky chrupavek), kolagenních a elastických vláken (tvoří strukturu chrupavky) a amorfní mezibuněčné hmoty  - z proteoglykanů. Pro správné a normální fungování chrupavky je důležité mít funkční kolagenové struktury, které zajišťují chrupavce tvar a pevnost.  K normální tvorbě kolagenu pro normální funkci chrupavek, kostí a kůže je důležitý vitamin C.

Klokan™  s obsahem vitaminu C doporučujeme užívat:

• osobám se zvýšenou potřebou příjmu vitaminu C

• pro podporu normální tvorby kolagenu

• pro normální funkci chrupavek, kostí a kůže

 

Účinná a efektivní kombinace 7 složek v jednom přípravku:

Kolagen typ I z ryb – v nejvyšší kvalitě zn. Collyss® – tvoří vlákna o délce 1-20 µm – vyskytuje se v silně zatěžovaných strukturách, jako jsou šlachy a vazivová chrupavka. Dále se vyskytuje i v kostech a pokožce. Kolagen typ I je odolný v tahu. Collyss® je patentově vyráběný čištěný kolagenový hydrolyzát získávaný z chrupavek ryb.

Kolagen typ II z rejnoků – v nejvyšší kvalitě zn. Cartidyss® – kolagen typ II netvoří vlákna – vyskytuje se ve formě fibril o délce 20 nm a udržuje tvar chrupavky – brání její deformaci. Je součástí hyalinní a elastické chrupavky. Kolagen typ II je odolný v tlaku. Cartidyss® je čištěný kolagenový hydrolyzát získávaný z chrupavek rejnoků.

Nativní kuřecí kolagen typ II – nedenaturovaná forma kolagenu zachovávající strukturu trojšroubovice. Zdrojem je kuřecí chrupavka.

Vitamin C – ve formě kyseliny askorbové přispívá k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci chrupavek, kostí a kůže.

Chondroitin sulfát – polysacharid obsažený ve strukturách mezibuněčné hmoty chrupavky, pomáhá zadržovat vodu a tím zajišťuje chrupavce pružnost.

Glukosamin sulfát – glukosaminoglykan je jednou ze základních stavebních složek kloubní chrupavky.

Kyselina hyaluronová – glukosaminoglykan, který je jednou z hlavních složek mezibuněčné hmoty a synoviální tekutiny v kloubech, kde díky svým viskoelastickým vlastnostem plní funkci lubrikantu a tlumiče nárazů.

Aktivní látky (1 kapsle): 

kolagen typ II – Cartidyss® – 20 mg

kolagen typ I - Collyss® – 20 mg

vitamin C – 20 mg

chondroitinsulfát – 7,9 mg

glukosaminsulfát – 4,3 mg

kyselina hyaluronová – 0,8 mg

nativní kolagen typ II – 20 µg

1 kapsle obsahuje: 

zahušťovadlo (kukuřičný škrob), želatina, Cartidyss® z ryb (kolagenové proteiny typ II; chondroitinsulfát, glukosaminsulfát, hydroxyprolin, kyselina hyaluronová), Collyss® z ryb (kolagenové proteiny typ I), kyselina L-askorbová (vit C 25 % RHP*), protispékavá látka (stearan hořečnatý, talek), barvivo (oxid titaničitý), nativní kolagen typ II.

*RHP – referenční hodnota příjmu

1 kapsle denně. Doporučujeme užívat společně s jídlem nebo po jídle, zapijte dostatečným množstvím tekutin. 

Upozornění: Ukládejte mimo dosah dětí. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Dbejte na různorodou stravu a zdravý životní styl. Není určeno pro děti do 3 let věku. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Nepoužívejte, pokud je obal porušen. Skladujte v suchu a temnu při teplotě do 25°C. Spotřebujte do konce data uvedeného na blistru a krabičce. Obsahuje produkty z ryb.

Balení: 120 kapslí (balení na 4 měsíce).

Hmotnost kapslí: 57,48 g (120 kapslí po 0,479 g).

Země původu primární složky: Francie

Výrobce: Biopol GN, s.r.o., divize Pharma United Inc., Kanada, člen Kanadské obchodní komory, Jakubská 647/2, 110 00 Praha 1, Česká republika.